Paznokciowy Projekt Finish- tydzień 5: Pearl/Metallic


Hej,


dzisiaj mam dla Was perłowe paznokcie, które wykonałam na rzecz Paznokciowego Projektu Finish:)
Paznokcie pomalowałam dwoma warstwami lakieru art de Lautrec nr 47. Wykończenie perłowe wzięłam bardzo do siebie i jeszcze ozdobiłam paznokcie białymi kropkami tworząc coś na wzór naszyjnika z pereł:)
Wewnątrz białych kropek zrobiłam perłowe kropeczki lakierem, który widzicie na zdjęciach, jest to Gosh Vanilla Ice nr 539. Całość pokryłam lakierem nawierzchniowym Inglot.
Co sądzicie o tej stylizacji?

Wszystkich zachęcam do obserwowania i polubienia mojego bloga na Facebooku:
















Szczegóły akcji znajdziecie tutaj: >>KLIK<<
Lista uczestniczek tutaj: >>KLIK<<






Pozdrawiam!!!



24 komentarze:

  1. cuudowne paznokcie masz, a pomysł z perełkami świetny :) (idealne kropki, też chce ;c )

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak ja uwielbiam twoje paznurki:)
    Jak już coś zmalujesz to na maksa, cudo:)!

    Ps. Co powiesz na małą wymiankę, spójrz w moją zakładkę wymianka, mam tam sporo ozdób do paznokci itd. ale ja się tym nie zajmuję:(

    OdpowiedzUsuń
  3. Stylizacja w 100 % udana ! ♥♥
    Zdolna jesteś :)

    OdpowiedzUsuń
  4. uwielbiam przerozne kropeczki na pazurkach:D

    OdpowiedzUsuń
  5. Świetny efekt, uwielbiam Twoje pomysły na kropki :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Wow pomysłowe ^^.Bardzo fajnie wyszło.A lakier z Gosh'a cudo *.*

    OdpowiedzUsuń
  7. Świetne! Robią wrażenie:)

    OdpowiedzUsuń
  8. Strasznie mi się podoba, kropki wyszły idealne, świetnie imitują naszyjnik, może jakby je jeszcze połączyć cieniutką nitką?

    OdpowiedzUsuń
  9. Przecudne! Nie dość że świetne pomysły to jeszcze widać talent... Też tak chce

    OdpowiedzUsuń
  10. jakie śliczne <3
    http://mypassionmylive.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  11. Naprawdę fajny blog:) Bardzo mi się podoba :*
    Obserwujemy?
    king-stonn.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  12. Naprawdę fajny blog:) Bardzo mi się podoba :*
    Obserwujemy?
    king-stonn.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  13. świetne zdobienie :) a jakie długie paznokcie :) zazdroszczęę ;)

    OdpowiedzUsuń
  14. generalnie brak mi słów:D jak zwykle rewelacja;*

    OdpowiedzUsuń
  15. Podoba mi akcent mgiełki :) zostałaś wyróżniona na moim blogu :)

    OdpowiedzUsuń
  16. cudo! strasznie mi się podobają:) takie delikatne i kobiece:)
    obserwuję i zapraszam do siebie!:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas!

Z każdego komentarza cieszę się jak dziecko;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...